Halı yıkama işlemlerinde uzman ve deneyimli ekibiyle birlikte müşteri memnuniyeti sağlamak adına çalışmalarına devam eden Arslan Halı yıkama, hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamızda farklı halı çeşitleri özel yıkama metotlarıyla temizlenmektedir. Ayrıca adresinize kadar gelen servisi sayesinde 7 gün hizmet vermektedir. Profesyonel anlamda temizlenen halılarınız 2 gün içerisinde yine adresinize teslim edilebilmektedir.

Kapalı kurutma odalarında halılar 12 saat gibi kısa bir sürede kurutulmaktadır. Özel klimalı kurutma odalarında kurutulan bu halıların son kontrolleri de uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Her cinsten halılar derinlemesine ve özel makinelerle yıkanmakta ve ayrıca güzel kokulu ve temizlenmiş halılarınızı ambalaj halinde teslim etmekteyiz. Yıkanan halılar tamamen alerjik risk içermez ve evinize farklı bir kokuyla teslim edilmektedir.

Oldukça başarılı ve uzman kadrosuyla derinlemesine temizlik yapabilen Atakent Halı yıkama, halılarınızı emanet olarak görmekte ve herhangi bir yıpranma, solma ya da çürüme riskine karşı da halılarınızı koruyabilmektedir. Hızlı bir şekilde sipariş alıp adresinizden halılarınızı teslim alan firmamız, 2 gün içerisinde halılarınızı teslim etmektedir.

Son zamanlarda halı yıkama firmalarının artmasıyla beraber uygun hizmet veren firmamız tarafından sizlere yardımcı olmayı amaçlamaktayız. Halılarınızın en güzel şekilde ambalajlanıp tarafınıza ulaştırılmasını sağlayan Atakent Halı yıkama sayesinde halılarınızda oluşan kirler, bakteriler ve kötü huylu mikroplar, halılarınızdan arındırılır ve temizlik hissi yaşatır.

Halı yıkama süreçlerinin tam anlamıyla uygulandığı firmamız da hızlı ve kalıcı çözüm amaçlı işlemler yapılmaktadır. Halılarınızı teslim aldıktan sonra güvenle odalarınızda yeniden kullanabilir ve ilk kez alınmış gibi bir his yaşayabilirsiniz. Firmamızın hızlı bir şekilde sizlere yardımcı olmasını istiyorsanız ve halılarınızın etkili yöntemlerle temizlenmesinden yana iseniz bizlerle irtibata geçerek firmamızın adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.