Halılarınızı yıkatırken aynı zamanda herhangi bir yıpranma ya da farklı bir sorunla karşılaşmak istemeyenlerin adresi olan Arslan Halı Yıkama, sektördeki yerini korumaktadır. Ücretsiz servis imkânlarıyla birlikte sizlere en kaliteli hizmet vermek için yeni model araçları ve uzman personelleriyle evlerinize kadar servis sağlamaktayız. Yaklaşık 8 yıldır bu sektörde öncü olmayı hedefleyen firmamızın halı yıkama fırsatlarını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Halı toz alma, halı yıkama, dezenfekte havuzu, halı sıkma aşaması, kalite kontrol ve poşetleme gibi yıkama tekniklerinin tamamını kullanan Bağcılar Halı yıkama güvenilir, kaliteli ve sıfır hata ile çalışmaktadır. Her geçen gün daha iyi bir hizmet verebilmek için çalışan firma fabrikası, halılarınızı evinizden teslim alarak fabrikasına getirmektedir. İlk önce toz alma makinesiyle halılarınız üzerindeki tozları yok ettikten sonra halı yıkama bölümünde halılarınızı ERA111 şampuanı ile yıkayarak etkili bir çözüm elde ediyoruz. Bu sürecin ardından halılarınızı hızlı kurutma odalarında kurutarak paketlemeye hazır bile hale getirmekteyiz. Kalite kontrolden bir kez daha geçirildikten sonra yeteri kadar temizlendiği öngörüldükten sonra halılarınız paketlenerek ücretsiz bir şekilde adreslerinize gönderilmektedir. Tarafınıza teslim edilmiş halıların kalite kontrolünü tespit etmek için birkaç gün sonra müşterilerimizi arıyor ve bilgi alıyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına tüm öneri ve şikâyetlerinizi de değerlendiriyoruz.

7/24 firmayı arayabilir ve halı yıkama konusunda detaylı bilgileri de alabilirsiniz. Günümüzde halı yıkama firmalarının artış göstermesiyle birlikte, büyük bir rekabet içerisine giren halı yıkama firmaları arasında yerimizi koruyor ve etkili hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu sayede halılarınız dilediğiniz her dönemde adreslerinizden alınabiliyor ve tekrar size ulaştırılabiliyor. Kaliteli ve hızlı bir temizlik isteyen herkesin Bağcılar Halı Yıkama firmasını aramasını tavsiye ediyoruz.