Halı yıkama konusunda uzman olan Arslan Halı Yıkama, yaklaşık 8 yıldır alanında hizmet veren öncü firmalardan biridir. Farklı bir hizmet sunan bu firma, müşteri memnuniyetini sağlayarak müşterilerine her zaman yardımcı olmayı amaç edinmiştir. Müşteri profillerini belirleyerek beklentilerinizin tamamına yanıt veren bir hizmet sunmaya devam etmektedir.

Halı yıkama sektöründe öncü olan bu firma 3 katlı kapalı halı yıkama tesisinde faaliyetlerine devam etmektedir. Yılların deneyimi ve eğitimli uzmanlar sayesinde hizmet veren firmamız İstanbul bölgesinin tamamında halı yıkama faaliyetleri sürdürmektedir. Adreslerinden alınan halılar özenle temizlenerek yine hızlı bir şekilde adrese teslim ediliyor. Prensipleri arasında dürüstlük, kaliteli hizmet ve güler yüzlü bir bakış açısıyla hareket ederek sizleri memnun etmeye devam etmektedir.

Halılarınız iş yerleriniz ya da evlerinizden makbuz karşılığında teslim alarak numaralandırıyor. Her cins halının yıkanması konusunda fiyat listeleri çıkarılıp müşteriye bilgi aktarılıyor. Daha sonra toz dolaplarında yabancı maddelerden arındırılan halılarınız yıkama havuzunda özenle yıkanıyor ve su ile ısıtıldıktan sonra herhangi kir ve leke oluşumuna karşı gerekli tüm tedbirler alınıyor. Özel kullanılan yumuşatıcı bitki özlü şampuan sayesinde otomatik makinelerde arka ve ön dönüşümlü olarak yıkanmaktadır. %90 leke çıkarıcı ile giderilen kir ve bakteriler uygun steril ortamlarında uygulanmaktadır. Ayrıca Başakşehir Halı Yıkama firmasının 200 adet halı kapasiteli özel nem klimaları bulunuyor. Kurutma işlemleri ise 5 saat içinde gerçekleştirilerek müşterilere tekrar iade ediliyor.

Halılarınızı yıkatırken farklı bir sorunla karşılaşmamak için firmamızı ziyaret edebilir ve güvenle bizleri tercih edebilirsiniz. Servis hizmetiyle birlikte kaliteli bir prensipte çalışan Başakşehir Halı Yıkama sayesinde her cinsten halılarınız özenle yıkanır ve tekrar sizlerin bildirdiği adrese hızlı ve kaliteli bir şekilde teslim edilir.