Halı yıkama fırsatları konusunda etkili bir hizmet vermeyi amaçlayan Arslan Halı Yıkama, kaliteli ve hesaplı bir şekilde halı yıkamalarınızı gerçekleştiriyor. Kaliteli bir hizmet verebilmek adına yeni model araçları ve kaliteli personeliyle evlerinize ücretsiz servis imkânı da sağlamaktayız.

Halılarınız yıkatılırken farklı bir yıpranma ya da sürprizler karşılaşmak istemiyorsanız Esenler Halı Yıkamayı tercih etmelisiniz. Fabrikamızın hizmetleri arasında halı yıkama kampanyaları da bulunmaktadır. Bu konuda etkili ve hızlı bir hizmet veren firmamız kaliteli, hesaplı ve güvenilir bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Firmamızda bulunan personeller ve makineler tamamen profesyonel bir şekilde çalışmaktadır. Evlerinize yıkanan halıları ücretsiz bir şekilde gönderiyor ve güler yüzlü personellerimiz eşliğinde halılarınızı evinizden teslim alıyor.

İlk olarak halılarınız fabrikamıza getirilmekte ve toz alma makinesinde etkili bir şekilde toz alma işlemleri sağlanmaktadır. Daha sonra yıkama bölümünde hızlı ve kaliteli bir şekilde yıkanan halılarınız kurutma işlemlerine alınıyor. Yine hızlı bir şekilde kurutulan halılarınız paketlenerek sizlere teslim edilmek üzere servise veriliyor. Paketleme işleminden önce de halılarınız kalite kontrolden geçirilmekte ve teslim edilecek düzeye erişilmiş ise paketlenmektedir. Bu hizmet halılar size teslim edildikten sonra da devam etmektedir. Halılarınız teslim edildikten sonra sizleri arıyor ve hizmetimizden ne kadar memnun kaldığınızı soruyoruz. Bu konuda herhangi bir talep ya da şikâyetiniz var ise giderilmek adına yetkililerimize bildiriyoruz.

Firmamızın önceliği müşteri memnuniyetidir. Sizleri memnun edebilmek adına tüm imkânlarımızı kullanıyor ve 7/24 hizmet vererek tüm siparişlerinizi alabiliyoruz. Alanında uzman kadrosuyla tercih edebileceğiniz firmalardan biri olan Esenler Halı Yıkama sayesinde halılarınızı uzun süreli temizliğini korur ve tüm zararlı bakteri ve virüslerden arındırılmış olarak, ücretsiz bir şekilde adresinize teslim edilir.