İlçede hijyenik şartlarda halı yıkama hizmeti veren Arslan Halı Yıkama, uzman ekip kadrosuyla birlikte hizmet vermeye devam etmektedir. Halı yıkama fabrikamızda tüm halı modelleri en iyi şartlarda yıkanarak ücretsiz servis imkânıyla adreslerinize gönderilmektedir. Her halı cinsi için tam otomatik makinelerini kullanarak, kaliteli şampuanlarla halı yıkama işlemlerine devam ediyoruz.

Uygun fiyat aralıkları ve müşterilerine gösterdiği ilgiyle oldukça tercih edilen Küçükçekmece Halı Yıkama, uyguladıkları kampanyalarla da rağbet görmektedir. Haftanın her günü çalışan personelleriyle birlikte kirlenmiş olan halılarınız evinizden alınır ve özel bir şekilde yıkanır ve kurutulur. Fabrikamızda bulunan tam otomatik araçlar sayesinde tamamen hijyenik ortamlarda tüm kir ve bakterilerden halılarınız arındırılmaktadır. Özel klimalı kurutma odalarında ise halılarınız Küçükçekmece Halı Yıkama ayrıcalığıyla kurutulur ve son kontroller yapıldıktan sonra tarafınıza teslim edilir.

2 gün içerisinde kuruması sağlanan halılar daha sonra saçak kontrollerinden de geçirilmektedir. Ücretsiz olarak evinize teslim ettiğimiz halılarınızda farklı bir sorun ile karşılaşırsanız tekrar yıkama işlemleri tarafımızdan gerçekleştirilir.

Küçükçekmece Halı Yıkama olarak müşteri memnuniyetinizi sağlamak adına uyguladığımız politikalar ile kaliteli hizmet vermek amaçlanmaktadır. Halılarınızda görünmeyen kirler, halıların derinlemesine yıkanmasından sonra ilk gün ki kalitesine ulaştırılmaktadır. Küçükçekmece ilçesine kaliteli bir hizmet sunan Küçükçekmece Halı Yıkamayı tercih ederek, halılarınızın güvenli bir şekilde yıkanmasını sağlayabilirsiniz. Bu konuda sizlere güvenilir hizmet sağlayan firma, uygun ödeme koşullarıyla da tercih edilmektedir.

Küçükçekmece Halı Yıkama ilçede ve çevre ilçelerde hizmet vermeye ve alanındaki öncü firmalar arasında olmaya devam etmektedir. Bu konuda güler yüzlü personelleriyle haftanın 7 günü hizmet verebilen firma, sağlıklı şartlarda halılarınızı etkili ve derinlemesine temizlik sağlayarak alanındaki çalışmalarına her gün farklı bir deneyim katarak devam etmektedir.