İstanbulda önerebileceğim tek halı yıkama firması Arslan halı yıkamadır. Herşey tam zamanında ve kaliteli. Tebrikler.

Derya Berk
Ispartakule

Arslan halı yıkama fabrikasına yaklaşık olarak 2 yıldır halılarımı teslim ediyorum. Halılarım he seferinde ilk gün ki havasını yakalıyor. Zaten halılar eve girmesiyle beraber kokusu ve temizliğiyle fark yaratıyor. Tabi bununla birlikte güler yüzlü ekibe de çok teşekkür ederim. Gerçekten işlerinde çok başarılılar. Ne diyeyim teşekkürler arslan halı yıkama :)

Cemile Erkin
Kayaşehir

Arslan halı yıkama firmasını internette ararken buldum. Tabi internetten bulduğum için biraz güvenemedim ama denemek istedim. Aradım ve hemen gelip halılarımı teslim aldılar. Sonrasında da istediğim tarihte halılarım getirip teslim ettiler. Sonuç mu? Herşey çok güzel. Düşünüyorum da iyi ki arayıp denemişim. Teşekkürler arslan halı yıkama ailesi.

Canan Dönmez
Yenibosna

Halılarım sürekli farklı firmalara verip yıkatıyorum. Bu durum Arslan halı yıkama firmasını bulana kadar devam etti. Arslan halı yıkama firması diğer firmalara göre işini daha kaliteli bir şekilde yapmaktadır. Kalitesinin yanında da denilen tarihte halıları teslim etmektedirler. Sizlere önerim Arslan Halı Yıkama firmasıdır. Teşekkürler Arslan halı yılama.

Şeyda Keskin
Ataköy

Bu kadar uygun fiyata kaliteli bir hizmet alacağım aklımın ucuna bile gelmemişti. Denedim ve gördüm ki herşey çok güzel. Teşekkürler…

Dilara Baydur
Bahçelievler

Gerçekten böyle bir devirde böyle bir firma bulmak zor. Çalışan ekip olsun. Yapılan iş olsun. Gerçekten çok iyisiniz. Teşekkürler…

Emre Dal
İkitelli

İlk olarak sizlere çok teşekkür ederim.

Halımızın tamiri ve yıkanması için sizlere vermiştim. Gerçekten çok temiz ve kalite bir iş olmuş.

Gerçekten çok başarılı. Tebrik ediyorum.

Elif Durmaz
Bahçelievler

Halılarım artık çok temiz ve çok güzel kokuyor.

Kaliteli ve hızlı bir hizmet.

Çok teşekkürler…

Ayşe Biçer
Bağcılar

Halılarımız bizlere çok temiz bir şekilde ulaştı ellerine sağlık…

Ayrıca belirtmek istiyorum ki güler yüzlü çalışanlarınız var ve çok kısa sürede teslim ediyorsunuz.

Gerçekten çok başarılı. Tebrikler…

Kaan Derin
Halkalı