2005 yılından beri hizmet veren ve müşteri memnuniyetini ve güvenliğini sağlamayı amaçlayarak çalışmalarına devam eden Arslan Halı Yıkama, sadece halı yıkama hizmetleri vermektedir. Hizmet kalitesini sürekli arttıran firmamız alanınca öncü firmalardan biri haline gelmiştir.

Kazanç amaçlı faaliyet göstermeyen firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. 10 yılı aşkın bir süredir çalışmalarını sürdüren ve teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek halılarda derinlemesine temizlik sağlatan firmamız, prensiplerini değişmeden alanında büyümektedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamakla birlikte, teknolojik ve kültürel gelişmelere uygun bir hizmet sunuyoruz. Ayrıca eğitimli ve kalifiye temizlik elemanları yetiştirmeye devam ederek alanında kalite ve güven olgusunu müşterilerimize hissettiriyoruz. Kalite yönetim sisteminden ödün vermeden çalışarak doğaya ve çevreye zarar vermeden faaliyet gösteriyoruz.

Halılarınızı uygun koşullarda yıkar ve son kontrolleri yine etkili bir şekilde yaparak çalışmalarımıza hız kazandırıyoruz. Halılarınızda teslimat sonrası yaşanabilecek sorunlara karşı tekrar halı yıkama işlemleri yapıyor ve memnuniyetinizi sağlamayı amaçlıyoruz. Bu konuda günümüzde birçok halı yıkama firmasının hizmet verdiği bilinmektedir. Yenibosna Halı Yıkama olarak her cinsten halılarınızı derinlemesine temizliyor ve hızlı bir şekilde teslim ediyoruz. Halı yıkama konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla birlikte sürekli kendini yenileyen firmamız sayesinde halılarınızdaki tüm leke ve kirlere karşı etkili koruma sağlıyoruz.

Halı yıkama konusunda sürekli olarak güvenebileceğiniz bir firma olan Yenibosna halı yıkama, alınan siparişin ardından hızlı bir şekilde halılarınızı ambalajlayarak adresinizden teslim alıyor ve özel halı yıkama fabrikasında etkili bir temizlikle işlemlerinizi sağlayabilmektedir. Daha sonra yine etkili bir kurulama işleminden sonra güveninizi koruyarak halılarınızı talep ettiğiniz adrese teslim ediyoruz. Sağlıklı bir şekilde halılarınızın yıkanmasını istiyorsanız uzun yıllardan beri hizmet veren firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.